Za opracowaniem każdego patentu kryje się połączenie praktyki i nauki. Aby Polski rynek był konkurencyjny i mógł się rozwijać, współpraca nauki i biznesu jest nie tylko możliwa, ale i niezbędna.
Patenty czytaj więcej
Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań, połączenia doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników
Innowacje czytaj więcej
Mottem NTB Grupa jest dostarczenie rozwiązania problemu w połączeniu z szybkością, jakością i rzetelnością wykonania. Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych w bieżącej eksploatacji.
Jakość czytaj więcej
home

Innowacje

Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań. Przepisem na osiągniecie na tym polu sukcesu jest połączenie doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników.

NTB Grupa Sp. z o.o. od początku swego istnienia opiera swoje sukcesy na współpracy z najlepszymi firmami – producentami i wykonawcami – liderami na rynku polskim i światowym. Stawiamy na ciągłe inwestowanie w badania, unowocześnianie produkcji i rozszerzanie oferty produktów, które są gwarancją w dostarczaniu jak najnowocześniejszych rozwiązań naszym klientom, sprawdzonych w codziennej w eksploatacji.

Kontynuując proces poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych nie zapominamy o rozwoju kadry pracowniczej. W NTB Grupa wierzymy, że we współczesnym świecie nic nie zastąpi ludzi i ich kwalifikacji. To właśnie ludzie decydują o rozwoju ekonomicznym i o sukcesie. Nasi pracownicy łączą wyższe wykształcenie techniczne z wieloletnim doświadczeniem w branży,   a równolegle dbamy o zachowanie ciągłego procesu podnoszenia kwalifikacji np. udział w szkoleniach.

 

Poniżej przedstawiamy listę posiadanych świadectw i certyfikatów:

  • Certyfikat firmy Sika Poland Sp. z o.o.  w zakresie wykonawstwa specjalistycznych robót budowlanych prowadzonych w technologii i z materiałów Sika w ramach systemów: Sika Mono Top, Sika Repair, SikaDur, SikaGard, Sika Icosit.
  • Certyfikat firmy MTB Austria GesmbH w zakresie znajomości i stosowania produktów.
  • Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie trwałości betonowych konstrukcji mostowych wydany przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa.
  • Świadectwo ukończenia szkolenia dla wykonawców, projektantów i nadzoru z zakresu „Technologie iniekcji w budownictwie komunikacyjnym” wydane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa.
  • Świadectwo ukończenia szkolenia w zakresie wzmacniania konstrukcji przez przyklejanie zbrojenia zewnętrznego z materiałów kompozytowych FRP wydane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa.
  • Zaświadczenie ukończenia szkolenia dla pracowników służb utrzymania dróg i mostów, projektantów oraz wykonawców na temat współczesnych metod badania betonu „IN-SITU” w konstrukcjach mostów i dróg wydane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa.