Za opracowaniem każdego patentu kryje się połączenie praktyki i nauki. Aby Polski rynek był konkurencyjny i mógł się rozwijać, współpraca nauki i biznesu jest nie tylko możliwa, ale i niezbędna.
Patenty czytaj więcej
Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań, połączenia doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników
Innowacje czytaj więcej
Mottem NTB Grupa jest dostarczenie rozwiązania problemu w połączeniu z szybkością, jakością i rzetelnością wykonania. Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych w bieżącej eksploatacji.
Jakość czytaj więcej
home

Zdjęcie 1/1
1 |

2004-10-30
Remont linii nr 9 Warszawa-Gdańsk -
W okresie od września do pażdziernika 2004 roku na w/w zadaniu wykonaliśmy naprawę konstrukcji podtrzymującej drewniane podkłady kolejowe na żelbetowej płycie wiaduktu. Prace polegały na wykonaniu nowego podparcia w postaci podpór żelbetowych, które zostały rozmieszczone na całej długości toru pomiędzy istniejącymi podkładami betonowymi. Na podporach betonowych zamocowano podkłdki podszynowe. Pomiędzy podkładką podszynową a wykonanymi podporami betonowymi wykonano wylewkę z materiału trwale elastycznego. Wszystkie prace prowadzone były bez wyłączenia ruchu kolejowego na w/w wiadukcie.
powrót do galerii projektów