Za opracowaniem każdego patentu kryje się połączenie praktyki i nauki. Aby Polski rynek był konkurencyjny i mógł się rozwijać, współpraca nauki i biznesu jest nie tylko możliwa, ale i niezbędna.
Patenty czytaj więcej
Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań, połączenia doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników
Innowacje czytaj więcej
Mottem NTB Grupa jest dostarczenie rozwiązania problemu w połączeniu z szybkością, jakością i rzetelnością wykonania. Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych w bieżącej eksploatacji.
Jakość czytaj więcej
home

Zdjęcie 1/2
1 | 2 | Następne »

2009-10-30
Remont torów tramwajowych w ul. Dąbrowskiego na odcinku od ul. Gojawiczyńskiej do al. Marszałka Śmigłego Rydza w Łodzi. -
W okresie od sierpnia do października 2009r. NTB Grupa wykonała podlewy punktowe z materiału na bazie poliuretanów pod podkłady na ławie betonowej wraz z gruntowaniem betonu materiałem na bazie żywic epoksydowych przy budowie toru zielonego. W sumie zostało podlanych 2668 sztuk podkładów. Dodatkowo projekt obejmował pokrycie szyn materiałem dielektrycznym na dł. ok. 2000mtp.
powrót do galerii projektów