Za opracowaniem każdego patentu kryje się połączenie praktyki i nauki. Aby Polski rynek był konkurencyjny i mógł się rozwijać, współpraca nauki i biznesu jest nie tylko możliwa, ale i niezbędna.
Patenty czytaj więcej
Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań, połączenia doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników
Innowacje czytaj więcej
Mottem NTB Grupa jest dostarczenie rozwiązania problemu w połączeniu z szybkością, jakością i rzetelnością wykonania. Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych w bieżącej eksploatacji.
Jakość czytaj więcej
home

Zdjęcie 1/1
1 |

2009-10-30
Remont i rozbudowa trasy tramwajowej W-Z w Warszawie, etap II - odcinek w ciągu al. Solidarności od al. Jana Pawła II do ul. Jagiellońskiej. -
Powyższe zadanie na zlecenie firmy Grupa ZUE S.A. wykonaliśmy w terminie od marca do października 2009r. Projekt obejmował wykonanie 2463,5mtp torowiska w systemie ciągłego przytwierdzenia bezpośredniego (podlew poziomy i pionowy) z materiałów elastycznych wraz z wywierceniem otworów i zakotwieniem torowiska.
powrót do galerii projektów