Za opracowaniem każdego patentu kryje się połączenie praktyki i nauki. Aby Polski rynek był konkurencyjny i mógł się rozwijać, współpraca nauki i biznesu jest nie tylko możliwa, ale i niezbędna.
Patenty czytaj więcej
Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań, połączenia doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników
Innowacje czytaj więcej
Mottem NTB Grupa jest dostarczenie rozwiązania problemu w połączeniu z szybkością, jakością i rzetelnością wykonania. Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych w bieżącej eksploatacji.
Jakość czytaj więcej
home

Zdjęcie 1/3
1 | 2 | 3 | Następne »

2009-08-31
Torowisko na Moście Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie -
W ramach remontu i rozbudowy trasy tramwajowej W-Z w Warszawie, etap II - odcinek w ciągu al. Solidarności od al. Jana Pawła II do ul. Jagiellońskiej wykonaliśmy w okresie od czerwca do sierpnia 2009r. mocowanie torowiska na Moście Śląsko-Dąbrowskim w systemie „szyna pływająca” na bazie materiałów elastycznych z wklejeniem wkładek betonowych w komory szynowe. Łączna długość wykonanego torowiska wynosiła 949,8mtp.
powrót do galerii projektów