Za opracowaniem każdego patentu kryje się połączenie praktyki i nauki. Aby Polski rynek był konkurencyjny i mógł się rozwijać, współpraca nauki i biznesu jest nie tylko możliwa, ale i niezbędna.
Patenty czytaj więcej
Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań, połączenia doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników
Innowacje czytaj więcej
Mottem NTB Grupa jest dostarczenie rozwiązania problemu w połączeniu z szybkością, jakością i rzetelnością wykonania. Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych w bieżącej eksploatacji.
Jakość czytaj więcej
home

Zdjęcie 1/3
1 | 2 | 3 | Następne »

2009-12-28
Modernizacja torowiska tramwajowego na odcinku Katowice Rynek – Zajezdnia 6600 mtp linia 6/41 -
W okresie od III-XII 2009r. wykonaliśmy montaż w sumie 3444,5mtp na płytach. Projekt obejmował montaż prefabrykowanych płyt żelbetowych oraz zamocowanie w rowkach tych płyt szyn w systemie ”szyna pływająca”. Dodatkowo w ramach powyższego projektu zostało wykonane wypełnienie szczelin między płytami prefabrykowanymi materiałem elastycznym w ilości 12150mb. Całość prac dotycząca wypełnienia materiałem Icosit KC 340/45 rowków w płytach prefabrykowanych oraz szczelin między płytami została wykonana metodą aplikacji maszynowej przy pomocy urządzenia MIXOPACK.
powrót do galerii projektów