Za opracowaniem każdego patentu kryje się połączenie praktyki i nauki. Aby Polski rynek był konkurencyjny i mógł się rozwijać, współpraca nauki i biznesu jest nie tylko możliwa, ale i niezbędna.
Patenty czytaj więcej
Ciągle zmieniające się potrzeby rynku wymagają nowych wizji i dynamicznych działań, połączenia doskonałych produktów i technologii z biegłością, profesjonalizmem i doświadczeniem pracowników
Innowacje czytaj więcej
Mottem NTB Grupa jest dostarczenie rozwiązania problemu w połączeniu z szybkością, jakością i rzetelnością wykonania. Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, sprawdzonych w bieżącej eksploatacji.
Jakość czytaj więcej
home

Zdjęcie 1/1
1 |

2005-08-20
Budowa linii tramwajowej Bemowo-Młociny -
W okresie od kwietnia do sierpnia 2005 roku w ramach powyższego zadania inwestycyjnego wykonaliśmy następujące prace o łącznej długości ok. 3500 mtp: 1. Montaż torowiska tramwajowego klasycznego na podkładach strunobetonowych o długości 1150 mtp. 2. Mocowanie torów do podbudowy betonowej z ciągłym podlewem pod stopką szyny z kotwieniem do podbudowy w ilości 780 mtp. 3. Mocowanie torów do podbudowy betonowej podlewem punktowym pod podkładkami w ilości 1570 mtp.
powrót do galerii projektów